Ноутбук Lenovo IPS5-14IRH10 CI5-13420H 14" 24/512GB 83HR00AKRA
Відгуки та питання
Код: 42816
Артикул: 83HR00AKRA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Lenovo IPS5
Діагональ дисплея
14 "
Вага
1.47 кг
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
Intel UHD Graphics
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Lenovo
На брендову сторінку
Lenovo
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Lenovo IPS5
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
24 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Максимально встановлюємий обсяг оперативної пам'яті
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
14 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Intel UHD Graphics
Тип відеокарти
Інтегрована
Зручність використання
Українська розкладка клавіатури
Є
Наявність сканера відбитка пальця
Підсвічування клавіатури
З підсвічуванням
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.4
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Кардрідер
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
60 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
1.5 ГГц
Кількість потоків
12 шт
Максимальна тактова частота
4.6 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Сімейство процесорів
Intel Core i5
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Firmware TPM 2.0
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Метал, Пластик
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.47 кг
Розміри
313.4 x 222 x 16.9 мм