Телевізор Samsung UE43DU8000
Відгуки та питання
Код: 12140
Артикул: UE43DU8000UXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
Технологія дисплея
Колір
Телевізор Samsung UE43DU8000
До порівняння моделей
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung UE43DU8000
banner
Телевізор Samsung UE43DU8000
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Висока яскравість та чіткість зображення
  • Роздільна здатність 3840x2160
  • Підтримка Quantum HDR та Motion Xcelerator
Ідеально підібрані кольори
descr img
Дивіться улюблений контент у 4K
descr img
ОС Tizen від Samsung
Дизайн AirSlim
ТБ із приголомшливим тонким дизайном ідеально вписується в інтер'єр вашої кімнати, як ніколи раніше.
Процесор Crystal Processor 4K
Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator
Панель ігрових налаштувань
Технологія HDR
Адаптивний звук
Вбудований SmartThings Hub
Перегляд 3D-карти
Режим Multi View
Samsung Daily+
SmartThings
Безпека Samsung Knox
Режим AI Energy
Покращена контрастність
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
135 Вт
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
LED
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Технології
HDR
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
965,5 x 599 x 205,6 мм
Вага з підставкою
8.7 кг
Вага без підставки
8.4 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
965,5 х 559,9 х 25,7 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
20 Вт