Телевізор Samsung QE55Q8FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 36329
Артикул: QE55Q8FAAUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
55 "
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 x 200 мм
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
QLED
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
14.3 кг
Розміри
1232.1 x 708.8 x 25.7 мм
Діагональ екрану
55 "