Ноутбук Dream Machines RAI7-350 17" 32GB/1TB RT5060-17UA24
Відгуки та питання
Код: 42768
Артикул: RT5060-17UA24
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines RAI7
Діагональ дисплея
17.3 "
Вага
2.8 кг
Модель процесора
AMD Ryzen AI 7 350
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RAI7
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Частота оновлення екрану
144 Гц
Діагональ дисплея
17.3 "
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5060
Є
Кардрідер
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Енергетична ємність акумулятора
53.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2
Максимальна тактова частота
5 ГГц
Модель процесора
AMD Ryzen AI 7 350
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Вага
2.8 кг
Розміри
397 х 28.6 х 265.1 мм