Телевізор Samsung QE43Q60D
Відгуки та питання
Код: 12141
Артикул: QE43Q60DAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
Технологія дисплея
Тип матриці
Колір
Телевізор Samsung QE43Q60DТелевізор SAMSUNG QE85Q60DAUXUAТелевізор Samsung UE43T5300AUXUA
До порівняння моделей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE43Q60D
banner
Телевизор Samsung QE43Q60D
  • Современный и стильный дизайн
  • Высокая яркость и четкость изображения
  • Разрешение 3840x2160
  • Поддержка Quantum HDR и Motion Xcelerator
Миллиард оттенков цветов благодаря квантовым точкам
descr img
Смотрите любимый контент в 4K
descr img
ОС Tizen от Samsung
Дизайн AirSlim
Процессор Quantum Lite 4K
Улучшенная плавность движений с Motion Xcelerator
Панель игровых настроек
Технология Q-Symphony
Адаптивный звук
Встроенный SmartThings Hub
Просмотр 3D-карты
Режим Multi View
Samsung Daily+
SmartThings
Безопасность Samsung Knox
Режим AI Energy
Пульт на солнечной батарее SolarCell Remote
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Угорщина
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
965,5 x 598,1 x 181 мм
Вага з підставкою
8.6 кг
Вага без підставки
8.4 кг
Колір корпусу
Сірий
Розміри
965,5 х 559,4 х 25,7 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Документація
Дисплей
Процесор зображення
Quantum Processor Lite 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Контрастність
Dual LED
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
QLED
43 "
Загальні параметри
Енергоспоживання
66
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
130 Вт
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
OLED
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Технології
HDR
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
20 Вт