Телевізор SAMSUNG QE43QN90FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 35180
Артикул: QE43QN90FAUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
43 "
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
145 Вт
Частота екрану
120 Гц
Технологія дисплея
OLED
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
960,8 x 619,9 x 220 мм
Вага з підставкою
13.4 кг
Вага без підставки
9.4 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
960,8 х 558,9 х 26,9 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
20 Вт
Діагональ екрану
43 "