Телевізор Samsung QE43Q7FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 37348
Артикул: QE43Q7FAAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43 "
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE43Q7FAAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Q4 AI Processor
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
59
Частота екрану
50 Гц
Підсвічування
Edge-LED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMI, USBCI слот, RF, RJ45
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
967.5 х 561.4 х 59.7 мм
Вага з підставкою
7.4 кг
Вага без підставки
7.1 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
967.5 х 561.4 х 59.7 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт