Телевізор SAMSUNG QE48S90DAEXUA
Відгуки та питання
Код: 15164
Артикул: QE48S90DAEXUA
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
48 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм
Вихідна потужність
75 Вт
Частота екрану
100 Гц
Технологія дисплея
OLED
Рік випуску
Технології
HDR, Dolby Atmos, HLG
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, Компонентний, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Дисплей
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Тип матриці
Діагональ екрану
48 "
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1096,3 x 685,9 x 265,2 мм
Вага з підставкою
11.9 кг
Вага без підставки
10.6 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1096,3 х 619,9 х 39,6 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
40 Вт