Телевізор Samsung QE55QN85D
Відгуки та питання
Код: 14772
Артикул: QE55QN85DBUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Samsung QE55QN85DBUXUA
Тип матриці
LED
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE55QN85DBUXUA
banner
Телевізор Samsung QE55QN85D 55"
  • Нейронний процесор NQ4 AI 2-го покоління
  • Технологія Quantum Matrix
  • Безпека Samsung Knox
  • Технологія Real Depth Enhancer
  • Масштабує вміст до рівня якості 4K
  • Операційна система Samsung Tizen
descr img
Технологія Quantum Matrix
descr img
Безпека Samsung Knox
Технологія Real Depth Enhancer
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
112 Вт
Вихідна потужність
200 Вт
Частота екрану
100 Гц
Технологія дисплея
MiniLED
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
HDR, Dolby Atmos
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
Smart Things, HDMI-CEC
Дисплей
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LED
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
55 "
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1227,6 x 766 x 243,9 мм
Вага з підставкою
20.1 кг
Вага без підставки
17.1 кг
Колір корпусу
Сріблястий
Розміри
1227,6 х 706,4 х 46,1 мм
Комплектація
Телевізор, Підставка, Пульт дистанційного керування, Кабель живлення, Інструкція
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
40 Вт