Телевізор Samsung QE55S85FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 36578
Артикул: QE55S85FAUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
55 "
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм
Частота екрану
100 Гц
Технологія дисплея
OLED
Дисплей
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Діагональ екрану
55 "
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
12.6 кг
Розміри
1225 x 706 x 34 мм