Телевізор SAMSUNG QE75LS03DAUXUA
Відгуки та питання
Код: 12389
Артикул: QE75LS03DAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
75 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE75LS03DAUXUA
banner
Телевізор SAMSUNG QE75LS03DAUXUA 75"
  • Tizen
  • UHD Dimming
  • Smart TV
  • Quantum HDR
  • HDR10+
  • Supreme UHD Dimming
  • Режим картини
  • VRR
  • Датчик руху
  • Змінні лицьові панелі
  • Тонкий бічний профіль
  • Художній режим
  • Голосове управління
Сучасний дизайн The Frame
descr img
Змінна рамка
descr img
Samsung Art Store - Колекції
Щільне прилягання до стіни
ОС Tizen від Samsung
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Угорщина
Країна-виробник товару
Угорщина
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1682,3 x 998,5 x 315,8 мм
Вага з підставкою
35.9 кг
Вага без підставки
35.3 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1682,3 х 960,4 х 26,9 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
40 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Quantum Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
75 "
Загальні параметри
VESA
400 х 400 мм
Вихідна потужність
290 Вт