Телевізор SAMSUNG QE75Q7FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 35195
Артикул: QE75Q7FAAUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
75 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
400 х 400 мм
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
QLED
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
25.8 кг
Розміри
1677.5 x 962.4 x 61.1 мм
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Діагональ екрану
75 "