Телевізор SAMSUNG QE85Q70DAUXUA
Відгуки та питання
Код: 10931
Артикул: QE85Q70DAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
Технологія дисплея
Тип матриці
Колір
До порівняння моделей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
85 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE85Q70DAUXUA
banner
ТБ 85" Samsung QLED QE85Q70DAUXUA
Сучасний та багатофункціональний телевізор 85" Samsung QLED QE85Q70DAUXUA створений спеціально для перегляду будь-якого мультимедіа тільки в найкращій якості. За допомогою покращеного зображення та технології ОС Tizen на основі штучного інтелекту з підтримкою формату 4K робить перегляд фільму або серіалу ідеальним у всіх сенсах.
  • Сучасний та стильний дизайн
  • 100% колірний об'єм завдяки квантовим точкам
  • Масштабування 4К
  • ОС Tizen
  • Поліпшена плавність рухів із технологією Motion Xcelerator
Миллиард оттенков цветов благодаря квантовым точкам
descr img
AI Масштабування 4К
descr img
ОС Tizen від Samsung
Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator 120 Гц
Процесор Quantum 4K
Технологія Quantum HDR
Перевірено PANTONE
Технологія подвійного підсвічування Dual LED
Режим Eye Comfort
Оптимізуйте свій ігровий процес
FreeSync Premium
Технологія Q-Symphony
Активний підсилювач голосу Pro (AVA Pro)
Адаптивний звук Pro
SmartThings Hub
Просторовий 3D-звук із Galaxy Buds
Телевізор як центр управління вашим будинком та IoT-пристроями
Режим Multi View
Samsung Knox
Пульт сонячної батареї SolarCell Remote
Режим AI Energy
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Словаччина
Країна-виробник товару
Словаччина
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1901,7 x 1156,3 x 335,8 мм
Вага з підставкою
50.9 кг
Вага без підставки
43.8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1901,7 х 1086,1 х 26,9 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування, Кабель живлення, Інструкція
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
20 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Quantum Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Контрастність
Dual LED
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
QLED
85 "
Загальні параметри
VESA
600 х 400 мм
Вихідна потужність
365 Вт