Ноутбук Dream Machines CI5-13420H 15" 32GB/512GB (RG4050-15UA53)
Відгуки та питання
Код: 46013
Артикул: RG4050-15UA53
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines CI5
Діагональ дисплея
15.6 "
Вага
2.1 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
6 ГБ
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CI5
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
WVA
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
144 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR6
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 4050
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
6 ГБ
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
1
Thunderbolt порт
Немає
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
62 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
2 ГГц
Кількість потоків
12 шт
Максимальна тактова частота
4.4 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Сімейство процесорів
Intel Core i5
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Особливості
Підсвічування клавіатури
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий, Для роботи, Для навчання
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.1 кг
Розміри
360.2 x 243.5 x 26.6 мм