Телевізор Samsung QE50Q7FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 38635
Артикул: QE50Q7FAAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
50 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE50Q7FAAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
50 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
76
Частота екрану
Підсвічування
Edge
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMI, USBCI слот, RJ45
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1120.3 х 694 х 237 мм
Вага з підставкою
9.9 кг
Вага без підставки
9.6 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1120,3 х 647 х 60 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
20 Вт