Телевізор Samsung QE50Q8FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 37350
Артикул: QE50Q8FAAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
50 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE50Q8FAAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
50 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
145
Частота екрану
Підсвічування
Dual LED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1118.3 х 701.5 х 238.6 мм
Вага з підставкою
11.2 кг
Вага без підставки
10.8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1118.3 x 644.1 x 25.7 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт