Телевізор Samsung QE50QN80FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 37351
Артикул: QE50QN80FAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
50 "
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE50QN80FAUXUA
Дисплей
Контрастність
Quantum Matrix Technology Core
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
50 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
68
Частота екрану
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Neo QLED
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Atmos, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Розміри з підставкою
1114.2 х 699.3 х 238.6 мм
Вага з підставкою
13.3 кг
Вага без підставки
12.9 кг
Розміри
1114.2 x 643.6 x 47.8 мм
Вихідна потужність звуку
2 x 15 Вт