Телевізор Samsung QE50QN90FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 38636
Артикул: QE50QN90FAUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
50 "
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE50QN90FAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
50 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
65
Частота екрану
120 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Neo QLED
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Розміри з підставкою
1113.6 х 705.4 х 220 мм
Вага з підставкою
17.6 кг
Вага без підставки
13.5 кг
Розміри
1113.6 x 644.1 x 26.9 мм
Вихідна потужність звуку
40 Вт