Телевізор Samsung QE55QN70FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 38637
Артикул: QE55QN70FAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55 "
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE55QN70FAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
55 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
67
Частота екрану
100 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Neo QLED
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Quantum Matrix Technology Slim, Color Booster Pro, Supreme UHD Dimming, Auto HDR Remastering, Neo Quantum HDR, Real Depth Enhancer, Filmmaker Mode, 4K AI Upscaling, Motion Xcelerator 144Hz, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1232.9 x 765.7 x 247.4 мм
Вага з підставкою
15 кг
Вага без підставки
14.2 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1232.9 x 709.2 x 25.7 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт