Телевізор Samsung QE55QN80FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 37352
Артикул: QE55QN80FAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE55QN80FAUXUA
Дисплей
Контрастність
Quantum Matrix Technology Core
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
55 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
76
Частота екрану
100 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Neo QLED
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Atmos, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1227.6 х 764 х 247.4 мм
Вага з підставкою
17.2 кг
Вага без підставки
16.4 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1227.6 x 706.2 x 47.2 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 15 Вт