Телевізор Samsung QE55S90FAEXUA
Відгуки та питання
Код: 41845
Артикул: QE55S90FAEXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
55 "
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм
Частота екрану
100 Гц
Технологія дисплея
OLED
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
15.9 кг
Розміри
1225.4 х 708.6 х 39.9 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Діагональ екрану
55 "