Телевізор Samsung QE65QN70FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 38036
Артикул: QE65QN70FAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
65 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE65QN70FAUXUA
Дисплей
Контрастність
Quantum Matrix Technology Slim
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
65 "
Загальні параметри
VESA
400 х 300 мм
Енергоспоживання
91
Частота екрану
100 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Neo QLED
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
HDR 10+, Auto HDR Remastering, Quantum Matrix Technology Slim, Wide Viewing Angle, Supreme UHD Dimming, Real Depth Enhancer, Motion Xcelerator 144Hz, 4K AI Upscaling, Color Booster Pro, EyeComfort Mode, HGiG, FreeSync Pro Amplifier Pro, Adaptive Sound Pro
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Upscaling 4K, Chromecast
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Smart Things
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1451.7 х 890.4 х 279.4 мм
Вага з підставкою
21.8 кг
Вага без підставки
20.8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1451.7 x 832.3 x 25.7 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт