Телевізор Samsung QE75QN70FAUXUA
Відгуки та питання
Код: 38638
Артикул: QE75QN70FAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
75 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE75QN70FAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C2, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
75 "
Загальні параметри
VESA
400 х 400 мм
Енергоспоживання
87
Частота екрану
100 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Quantum Matrix Technology Slim, Color Booster Pro, Supreme UHD Dimming, Auto HDR Remastering, Neo Quantum HDR, Real Depth Enhancer, Filmmaker Mode, 4K AI Upscaling, Motion Xcelerator 144Hz, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1677.5 х 1016.2 х 331.5 мм
Вага з підставкою
30.9 кг
Вага без підставки
29.6 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1677.5 x 960.7 x 26.6 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт