Телевізор Samsung QE85Q6FAAUXUA
Відгуки та питання
Код: 38639
Артикул: QE85Q6FAAUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
85 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE85Q6FAAUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Q4 Lite Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C2, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QLED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
85 "
Загальні параметри
VESA
400 х 300 мм
Енергоспоживання
177
Частота екрану
50 Гц
Підсвічування
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMI, USBCI слот, RF, RJ45
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1889.9 х 1132.8 х 326 мм
Вага з підставкою
29.2 кг
Вага без підставки
28.7 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1889.9 х 1083.5 х 77 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт