Телевизор Samsung UE24N4500AUXUA
Відгуки та питання
Код: 41607
Артикул: UE24N4500AUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
Технологія дисплея
Тип матриці
Колір
До порівняння моделей
Тип матриці
LED
Діагональ екрану
24 "
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung UE24N4500AUXUA
banner
Телевізор, що перевершує всі очікування
  • HDR контент із покращеною чіткістю
  • Функція Ultra Clean View
  • Технологія PurColour
  • Функція Micro Dimming Pro
HDR: бачити більше деталей
descr img
Функція Ultra Clean View
descr img
Технологія PurColour
Функція Micro Dimming Pro
SmartThings App - один додаток для всіх пристроїв
Синхронізація та обмін контентом
Кінематографічна якість фільмів
Функція Steam Link
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Словаччина
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
561.8 x 384.2 x 163.8 мм
Вага з підставкою
4.4 кг
Вага без підставки
4 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
561.8 x 349.1 x 65.3 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування з батарейками, Кабель живлення, Інструкція
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
2 x 5 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Hyper Real
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Контрастність
Mega Contrast
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Форма екрану
Плоский
LED
Покриття екрану
Матове
24 "
Загальні параметри
VESA
75 x 75 мм