Телевізор Samsung UE43U8000FUXUA
Відгуки та питання
Код: 39977
Артикул: UE43U8000FUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung UE43U8000FUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
57
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMI, USBCI слот, RF, RJ45
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
957.8 х 609 х 157 мм
Вага з підставкою
6.6 кг
Вага без підставки
6.4 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
957.8 х 558.8 х 76.3 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт