Телевізор Samsung UE65U7000FUXUA
Відгуки та питання
Код: 38641
Артикул: UE65U7000FUXUA
Купити
В 1 клік
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
65 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung UE65U7000FUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
65 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Енергоспоживання
120
Частота екрану
50 Гц
Підсвічування
LED (світлодіодне підсвічування)
Технологія дисплея
MiniLED
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR
Роз'єми
HDMI, USBCI слот, RF, RJ45
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1444.1 х 882.2 х 222 мм
Вага з підставкою
14.5 кг
Вага без підставки
14.2 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1444.1 х 831.2 х 76.8 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт