Телевізор Samsung UE43T5300AUXUA
Відгуки та питання
Код: 43999
Артикул: UE43T5300AUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
Колір
Телевізор SAMSUNG QE85Q60DAUXUAТелевізор Samsung UE43T5300AUXUA
До порівняння моделей
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung UE43T5300AUXUA
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
В'єтнам
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
979,9 x 596,6 x 170,3 мм
Вага з підставкою
8.2 кг
Вага без підставки
8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
979,9 х 571,9 х 77,3 мм
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
20 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Hyper Real
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Покриття екрану
Матове
43 "
Комунікації
Формати
Apple Lossless
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий, DVB-T, DVB-S
HDR
Є
Bluetooth
Ні
Наявність Wi-Fi
Так
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
120 Вт