Телевізор Samsung QE65Q60DAUXUA
Відгуки та питання
Код: 11081
Артикул: QE65Q60DAUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ екрану
Технологія дисплея
Тип матриці
Колір
Телевізор Samsung QE65Q60DAUXUAТелевізор SAMSUNG QE85Q60DAUXUAТелевізор Samsung UE43T5300AUXUA
До порівняння моделей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
65 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung QE65Q60DAUXUA
banner
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Висока яскравість та чіткість зображення
  • Роздільна здатність 3840x2160
  • Підтримка Quantum HDR та Motion Xcelerator
Мільярд відтінків кольорів завдяки квантовим точкам
descr img
Дивіться улюблений контент у 4K
descr img
ОС Tizen від Samsung
Дизайн AirSlim
ТБ із приголомшливим тонким дизайном ідеально вписується в інтер'єр вашої кімнати, як ніколи раніше.
Процесор Quantum Lite 4K
Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator
Панель ігрових налаштувань
Технологія Q-Symphony
Адаптивний звук
Вбудований SmartThings Hub
Перегляд 3D-карти
Режим Multi View
Samsung Daily+
SmartThings
Безпека Samsung Knox
Режим AI Energy
Пульт сонячної батареї SolarCell Remote
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Словаччина
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1450,9 x 872,2 x 274 мм
Вага з підставкою
21.3 кг
Вага без підставки
20.9 кг
Колір корпусу
Сірий
Розміри
1450,9 х 831,4 х 25,7 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Так
Вихідна потужність звуку
20 Вт
Дисплей
Процесор зображення
Quantum Processor Lite 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Контрастність
Dual LED
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
LCD
Покриття екрану
Матове
65 "
Загальні параметри
VESA
400 х 300 мм
Вихідна потужність
175 Вт